امتیاز دهید

ما در گروه مشاوره مالی و مالیاتی آتس با در نظر گرفتن شرایط کنونی کشور و شیوع کرونا برای رعایت هر چه بیشتر پروتکل های بهداشتی با توجه به مسئولیت اجتماعی که برعهده داریم تصمیم به راه اندازی سامانه های آنلاین خدمات مالی و مالیاتی گرفتیم در این راستا  در جهت تحقق اهداف زیر سامانه ها طراحی شده است .

۱-صرفه جویی در وقت ، هزینه و انرژی مخاطبان و کارفرما های عزیز.

همیشه تردد در کلان شهر ها و گذراندن ترافیک و رسیدن به جلسات حضوری با هزینه ها و مشکلات زیادی همراه است پس استفاده از خدمات آنلاین بهترین راهکار در صرفه جویی وقت هزینه و انرژی میباشد.

۲- دسترسی ۲۴ ساعته به سامانه های انلاین و دریافت خدمات

بسیاری اوقات پس از پایان وقت اداری و دقیقا زمانیکه همه جا تعطیل شده  شما یادت میافته که مثلا اظهارنامه رو نفرستادی و یا فراموش کردی مشاوره بگیری یا دفاتر سال بعد رو پلمپ کنی و یا اعتراص مالیاتی خودت رو ثبت کنی  و نیاز به مشاوره و استفاده از خدمات آنلاین دارید .

۳-رعایت هرچه بیشتر پروتکل های بهداشتی در جهت حفظ سلامتی همه

باتوجه به شرایطی که شیوع کرونا برای ما رقم زده همگی میدانیم که چقدر استفاده از خدمات آنلاین در حفظ سلامتی همه جامعه کمک میکند پس بیایید با استفاده از خدمات آنلاین همه به هم کمک کنیم .

۴-دسترسی کلیه متقاضیان در کلیه نقاط کشور به خدمات حرفه ای مالی و مالیاتی

ما معتقدیم که همه هم میهنان عزیزمان در تمام نقاط کشور از روستاها گرفته تا شهر ها و کلان شهر ها باید بتوانند به سادگی با استفاده از یک دستگاه تلفن همراه از خدمات حرفه ای مالی و مالیاتی ما بهره مند شوند .