3.4/5 - (8 امتیاز)
نقشه محدوده شعب اداره کل تامین اجتماعی

آدرس من به کدام شعبه بیمه میخورد ؟

اگر شرکت خود را تازه تاسیس نموده اید و جهت دریافت کد کارگاهی میخواهید اقدام کنید حتما نیاز دارید بدانید که آدرس شرکت شما به کدام شعبه بیمه میخورد .

شاید پیمانکار باشید و ردیف پیمانهای مختلفی در شعبات مختلف تشکیل داده باشید و حالا نمیدانید که شعبه اصلی شما کجاست .

ما برایتان نقشه و محدوده شعبات بیمه را در لینک زیر گذاشته ایم تا براحتی بتوانید شعبه بیمه مورد نظر خود را پیدا نمایید .

در صورت نیاز به مشاوره در حوزه بیمه و پیدا کردن شعبه بیمه تامین اجتماعی خود میتوانید با ما در تماس باشید کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن پاسخگو شما عزیزان هستند .

 

دریافت فایل “نقشه محدوده شعب و مناطق سازمان تامین اجتماعی استان تهران

 

در مرحله بعد از اینکه متوجه شدید آدرس شما به کدام شعبه بیمه میخورد ، نیاز دارید بدانید آدرس و تلفن شعبه بیمه مورد نظرتان کجاست ما در لینک زیر آدرس شعبات تامین اجتماعی را گذاشته ایم .

 

https://www.tamin.ir/file/file/26528

 

در مرحله بعد نیاز دارید بدانید که چگونه تشکیل پرونده دهید و کد کارگاهی بگیرید به شما پیشنهاد میکنیم بخش دریافت کد کارگاهی بیمه تامین اجتماعی را مطالعه فرمایید .

در صورت نیاز به مشاوره در حوزه بیمه و اخذ کد کارگاهی خود میتوانید با ما در تماس باشید کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن پرونده بیمه شما را تشکیل و کد کارگاهی شما را اخذ مینمایند.

لینک مطالعه دریافت کد کارگاهی بیمه تامین اجتماعی

پس از اینکه کد کارگاهی دریافت نمودید و نفر بیمه شده خود را ثبت نام کردید نیاز به تهیه لیست بیمه دارید به شما پیشنهاد میدهیم بخش تهیه لیست بیمه را مطالعه فرمایید .

لینک مطالعه تهیه لیست بیمه تامین اجتماعی

در صورت نیاز به مشاوره و تهیه و ارسال لیست بیمه خود میتوانید با ما در تماس باشید کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن لیست بیمه شما را تهیه و ارسال مینمایند.

اینستاگرام آتیه امن سپید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *