سبد خرید من

کار آموز حسابداری چه وظایفی دارد ؟

کار آموز حسابداری چه وظایفی دارد ؟

کار آموز حسابداری چه وظایفی دارد ؟

فهرست مطالب

کار آموز حسابداری چه وظایفی دارد ؟

کار آموز حسابداری چه وظایفی دارد ؟ حسابدار به جرات می توان این موضوع را بیان کرد . که رشته حسابداری این روزها یکی از رشته های پر درآمد محسوب می شود. که بسیاری از افراد تصمیم به ادامه کار و یا ادامه تحصیل در این رشته می گیرند. در گذشته به اندازه الان عموم مردم به تحصیل در این رشته علاقه چندانی نداشتند . چرا که به اندازه الان مدیران مجموعه‌ها به حسابرسی‌های مالی خود توجه آن چنانی نداشتند. در حال حاضر اما قضیه متفاوت تر از همیشه شده است.

اگر در رشته حسابداری تحصیل کرده اید . و دوست دارید تا در این رشته نیز به کار بپردازید. سایت بسیار درستی را جهت کسب اطلاعات در این خصوص انتخاب کرده‌اید. در این محتوا قصد داریم در مورد وظایف یک کار آموز حسابداری و همچنین درآمد وی صحبت کنیم.

کار آموز ، حسابداری چه وظایفی بر عهده دارد؟

قبل از این که بخواهیم به وظایف یک کار آموز حسابداری بپردازیم. نیاز است تا یک تعریف از این شخص داشته باشیم. کار آموز به شخصی گفته می شود که در رشته حسابداری تحصیل کرده است و با اصول و قواعد این مبحث، تنها به صورت تئوری آشنایی دارد.  برای این که کارآموزان حسابداری بتوانند به صورت عملی نیز این کار را انجام دهند؛ باید با مجموعه ها و یا موسساتی که اقدام به استخدام کار آموز حسابداری می کنند؛ در ارتباط باشند. این مجموعه ها به دلیل همکاری داشتن با حسابدارهای ماهر به خوبی می توانند آموزش های لازم را به حسابداران تازه کار بدهند.

اگر دوست دارید تا به صورت حرفه ای پا در مسیر این شغل بگذارید. باید حتما با این مجموعه ها همکاری داشته باشید. البته یک نکته مهمی که بیان کردن آن خالی از لطف نیست . این موضوع است که با توجه وسعت این رشته . هر شغلی متناسب با ماهیت و  نیاز خود از یک نرم افزار مخصوص حسابداری استفاده می کند. در صورتی که بتوانید با نرم افزارهای حسابداری مختلفی کار کنید؛ شانس شما برای استخدام در شرکت های بزرگ تقریبا دو برابر می شود.

کار آموز حسابداری چه وظایفی دارد ؟
کار آموز حسابداری چه وظایفی دارد ؟

آیا کار آموز حسابداری حقوقی را دریافت می کند؟

یکی از پر تکرارترین سوالاتی که همواره ذهن بسیاری از کار آموزان حسابداری را به خود مشغول کرده است. این موضوع است که آیا در دوران کار آموزی نیز برای شخص کار آموز حقوقی در نظر گرفته می شود؟

در پاسخ باید بگوییم خیر. اغلب مجموعه ها یک مدت زمان مشخصی را برای دوران کار آموزی در نظر می گیرند. تا در این دوران، بتوانند به عیار و مهارت شخص پی ببرند. در این دوران معمولا 99 درصد مجموعه ها برای افراد هیچ حقوق و دستمزدی را در نظر نمی گیرند. بعد از گذشت این مدت زمان و در صورت رضایت کارفرما از کار شخص کار آموز مطابق با توافقاتی که صورت می گیرد؛ کار آموز ، حسابداری می تواند مبلغی را تحت عنوان حقوق دریافت کند.

آیا می توان شانسی برای استخدام کارآموز حسابداری در مجموعه های بزرگ متصور شد؟

با توجه به نیازی که به وجود حسابدار است؛ اغلب مجموعه ها سعی می کنند تا در کنار حسابداران ماهر خود از حسابداران کم تجربه نیز استفاده کرده تا در مواقع لزوم بتوانند بر روی آن ها حساب باز کنند. در این جاست که این مجموعه ها برای رسیدن به اهداف خود . دست به استخدام کارآموز حسابداری می زنند. با توجه به این موضوع که حسابداری از زمره رشته هایی محسوب می شود که در کنار دانش نیاز به تجربه نیز دارد . باید به این موضوع دقت داشته باشید که در ابتدای یادگیری این حرفه حتما در کلاس های آموزشی مختلفی شرکت کنید.

اگر کوچک ترین اطلاعاتی در مورد رشته حسابداری داشته باشید . به خوبی با این قضیه آشنا هستید که نرم افزارهای حسابداری دارای چند نوع مختلف هستند. هر شغلی از یک نرم افزار حسابداری مخصوص به خود استفاده می کند؛ همین مسئله موجب می شود تا کار حسابداران سخت تر از هر زمان دیگری باشد. اگر بتوانید با نرم افزارهای مختلف حسابداری آشنا شوید؛ طبیعتا آینده شغلی خوبی خواهید داشت.

معمولا شرکت های بزرگ یک دوره یک الی سه ماهه برای کارآموزان حسابداری خود برگزار می کنند. در این دوره اصول حسابداری از 0 تا 100 به کار آموزان یاد داده می شود. در صورتی که بتوانید دانش و مهارت خود را به رخ کارفرمایتان بکشید؛ طبیعتا شانس استخدام شدن در این مجموعه ها را خواهید داشت.

برای استخدام کارآموز حسابداری چه شروطی وجود دارد؟

تقریبا اکثر مجموعه ها برای استخدام حسابدار شروط خاص و واحدی را دارند. از مهم ترین شروط استخدام کارآموز حسابداری می توان به

 • داشتن حداقل مدرک کاردانی در رشته حسابداری. البته در صورتی که در رشته حسابداری نیز مشغول به تحصیل باشید . اغلب مجموعه ها با این موضوع کنار می آیند.
 • داشتن مهارت ریاضی و مسلط بودن به نرم افزارهای مختلف حسابداری.
 • داشتن روحیه یادگیری.
 • مسئولیت پذیری بالا.
 • کسب نمرات بالا در این رشته.
 • داشتن درک پایه ای از مبانی حسابداری.
 • توانایی انجام چند کار به صورت همزمان.اشاره کرد.

شخص کارآموز چه مسئولیتی دارد؟

 1. مسئولیت های شخص کارآموز به اندازه ای زیاد است که شاید صحبت کردن در مورد تمامی آن ها، امری محال باشد. به عنوان یک شخص حسابدار باید از تمام صورت حساب های مالی شرکت به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه گزارش بگیرید.
 2. به حسابرسان باید جهت بررسی پرونده های مالی کمک کنید.
 3. باید به درستی مغایرت گیری انجام دهید تا مشکلی در صورت حساب های مالی به وجود نیاید.
 4. باید به درستی داده ها را تحلیل کرده و اطلاعات لازم را تکمیل کنید.
 5. باید به صورت دقیق صورت حساب های مالی را بررسی کرده و آن ها را اصلاح نمایید.
 6. چک های مربوط به شرکت را نقد کنید.

اگر دوست دارید تا رزومه قوی داشته باشید؛ نیاز است تا در ابتدای کار با شرکت های مختلفی همکاری داشته باشید. در صورت داشتن رزومه قوی آینده کاری شما روشن خواهد بود.

آیا کار آموز حسابداری توانایی انجام امور را دارد؟

طبیعتا زمانی که اسمی از کارآموز به میان می آید؛ ذهن تمامی افراد به سمت یک شخص بی تجربه که نمی تواند کاری را انجام دهد؛ می رود.

برای این که بتوانیم این سوء تفاهم را برای شما برطرف کنیم؛ نیاز است تا در ابتدا یک توضیحی نسبت به کار آموز حسابداری بدهیم. به کرات نام کار آموز و کار ورز به گوشتان خورده است . اشخاصی که در رشته حسابداری تحصیل کرده اند . و یا حتی در سایر مراکز معتبر آموزشات لازم را در این زمینه دیده اند؛ کار آموز می باشند. کار ورز نیز معنای مشابهی با کار آموز را دارد. با توجه به این توضیحات نباید برای شما جای نگرانی از بابت کار شخص کار آموز وجود داشته باشد؛ چرا که این افراد به خوبی با اصول کار آشنا هستند. اگر کار شما حساسیت بالایی دارد و نگرانی از بابت جهات مختلف دارید؛ می توانید کار آموز خود را در کنار یک حسابدار ماهر قرار دهید.

کار آموز حسابدار به چه صورتی می تواند کار پیدا کند؟

اگر کار آموز هستید و نمی توانید یک شغل مناسب را برای خود پیدا کنید؛ پیشنهاد می کنیم شروع به یادگیری مهارت های لازم نمایید. صادقانه این موضوع را بیان می کنیم که بدون داشتن مهارت لازم؛ نمی توانید هیچ شانسی برای خود جهت پیدا کردن شغل قائل شوید. پیشنهاد ما به شما این است که حتی اگر فارغ التحصیل رشته حسابداری هستید . در مراکز معتبر شروع به یادگیری مهارت های لازم حسابداری نمایید. این روزها حسابداری از سبک و سیاق سنتی خود فاصله گرفته است . و نیاز است تا حتما با استفاده از نرم افزارهای مختلف اقدام به انجام امور حسابداری کنید. برخی از نرم افزارهای حسابداری نسبت به سایر نرم افزارها معروف و محبوب تر هستند. باید با این نرم افزارها آشنایی 100 درصدی داشته باشید تا مشکلی برای شما به هنگام کار کردن با این برنامه ها به وجود نیاید.

چگونه دوران کار ورزی خود را با موفقیت تمام کنیم؟

طبیعتا کار آموزانی که تاکنون در بازار کار فعالیتی نداشته اند؛ ممکن است این سوال را داشته باشند که چگونه می توانند یک کار آموز موفق باشند. پاسخ ساده است سعی کنید برخی از موارد را در وجود خود تقویت کنید تا بتوانید به درستی کار را پیش ببرید.

یک حسابدار موفق حسابداری است که اعتماد به نفس بالایی دارد. داشتن اعتماد به نفس به اندازه ای مهم است که اصلا نمی توانید تصورش را کنید. شما حتی اگر دانش و سواد حسابداری بالایی داشته باشید اما اعتماد به نفستان پایین باشد؛ نمی توانید در این زمینه موفق باشید.

از آن جایی که مقوله مالی بسیار مهم است؛ باید سعی کنید که مسئولیت پذیر و البته دقیق باشید. در شروع کار خود بسیار دقیق بوده و به جزئیات کار دقت زیادی داشته باشید. در صورتی که یک اشتباه کوچک کنید؛ نظر کارفرما نسبت به شما به کلی تغییر پیدا می کند.

سرخود کار انجام ندهید. کار آموزان حسابداری برای انجام هر کاری باید در ابتدای فعالیت اجازه کسب کنند. اگر بدون مشورت و به صورت سر خود کاری انجام دهید طبیعتا توبیخ خواهید شد.

خود را شخصی مشتاق به یادگیری معرفی کنید. با توجه به این که اصول حسابداری پایان ندارد؛ حسابداران باید همواره به دنبال یادگیری مباحث جدید باشند. در صورتی که خود را فردی مشتاق به یادگیری معرفی کنید؛ خیلی سریع می توانید جای پای خود را محکم کنید.

اگر شخصی درون گرا و منزوی هستید؛ پیشنهاد می کنیم اصلا به شغل حسابداری فکر نکنید. با توجه به این که این حرفه بسیار حساس است؛ باید دائما با همکاران خود مشورت داشته باشید. با توجه به این تفاسیر سعی کنید روحیه تیمی خود را تقویت کنید.

بهترین محل برای یک کار آموز حسابداری کجاست؟

طبیعتا کار آموزان حسابداری تنها به دنبال دست و پا کردن یک رزومه کاری برای خود هستند تا بتوانند شانس خود را برای استخدام در مراکز معتبر بالا ببرند. همین مسئله باعث شده تا کار آموزان به فکر شروع کار در یک مجموعه معتبر باشند. بانک ها را می توان بهترین مکانی دانست که کار آموزان حسابداری می توانند در آن مشغول به کار شوند. البته به خاطر داشته باشد که هر بانکی نیز به عنوان کار آموز شما را قبول نمی کند پس باید کفش آهنی به پا کنید. البته ناگفته نماند خیلی در این مسائل ریز نشوید و سعی کنید به دنبال پیدا کردن مهارت و تجربه باشید.

چه مدت باید با کار آموز همکاری داشته باشیم تا به مهارت وی پی ببریم؟

یکی از متداول ترین سوالاتی که برای کار فرمایان به وجود می آید؛ این موضوع است که چقدر باید با کار آموز حسابداری همکاری کنیم تا به مهارت وی پی ببریم؟ به این سوال نمی توان یک پاسخ قطعی داد چرا که به مولفه های بسیار زیادی این موضوع بستگی دارد. با این توضیحات اما بسیاری از شرکت ها برای 3 ماه با کار آموزان همکاری دارند تا در این مدت زمان بتوانند تصمیم قطعی خود را جهت همکاری با وی بگیرند. پیشنهاد می کنیم شما نیز 3 ماه به کار آموز حسابدار خود فرصت دهید تا خود را نشان دهد.

کار آموز حسابداری به طور کلی چه کارهایی باید انجام دهد ؟

کار آموز حسابداری در محیط‌های مختلفی مانند شرکت‌ها، دفاتر حسابداری، یا ادارات مالی ممکن است وظایف مختلفی داشته باشد. وظایف اصلی کار آموز حسابداری عبارتند از:

 1. تجمیع ورودی‌های مالی: جمع‌آوری و ثبت دقیق اطلاعات مالی مرتبط با تراکنش‌های روزانه شرکت، از جمله فاکتورها، رسیدها، و فیش‌های پرداخت.
 2. ثبت تراکنش‌ها: وارد کردن تراکنش‌های مالی به نرم‌افزار‌های حسابداری و پایگاه‌های داده مالی برای دستیابی به آمار و اطلاعات مالی دقیق.
 3. تجزیه و تحلیل مالی: مشارکت در تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی شرکت، از جمله تعیین سود و زیان، ترازنامه، و دستورالعمل‌های مالی.
 4. ارائه گزارشات مالی: تهیه گزارشات مالی هفتگی، ماهیانه، یا سالانه برای مدیران و مسئولان مالی شرکت.
 5. مدیریت اسناد و اطلاعات: نظارت بر مدیریت اسناد مالی، فایل‌ها، و سند‌های مالی و اطلاعات به منظور دسترسی آسان به آنها.
 6. کمک به حل مسائل مالی: مشارکت در تجزیه و تحلیل مسائل مالی و تخصیص منابع بهینه برای پروژه‌ها و فعالیت‌های مختلف.
 7. پیگیری اعتبارات و بدهی‌ها: نظارت بر اعتبارات مشتریان و موجودی بدهی‌های معلق و روابط با اهداف مالی شرکت‌های دیگر.
 8. پایش تطابق با مقررات مالی: اطمینان از اینکه تمام تراکنش‌ها و گزارشات مالی با مقررات مالی و مالیاتی معتبر و معترف به تطابق هستند.
 9. مشارکت در گزارش مالیاتی: کمک به تهیه و ارائه اسناد مالیاتی به مالیات‌گذاران و ادارات مالیاتی.
 10. آموزش و آشنایی با نرم‌افزارهای حسابداری: آموزش در استفاده از نرم‌افزارها و ابزارهای حسابداری به منظور بهبود دقت و کارایی.

در طول دوره کارآموزی و با تجربه کسب شده، کار آموز حسابداری به تدریج توانایی‌ها و مهارت‌های حرفه‌ای حسابداری را تقویت می‌کند و می‌تواند به عنوان یک حسابدار حرفه‌ای در آینده به شرکت یا سازمانی کمک کند تا عملکرد مالی بهبود یابد و تصمیم‌گیری‌های مالی بهینه‌تری انجام شود.

زیر نظر حسابداران حرفه‌ای: کار آموز حسابداری

حسابداری یکی از مهم‌ترین عناصر مدیریت مالی شرکت‌ها و سازمان‌ها است. برای تضمین دقت و صداقت در گزارشگری مالی و تصمیم‌گیری‌های مالی، شرکت‌ها به نیروهای متخصص حسابداری و مالی نیاز دارند. یکی از مراحل اساسی در آماده‌سازی این نیروها، کار آموزی حسابداری است. در این مقاله، به بررسی جزئیات بسیار کاملی از کار آموز حسابداری پرداخته خواهد شد.

بخش اول: مفهوم کار آموز حسابداری

کار آموز حسابداری فردی است که در یک شرکت، دفتر حسابداری یا سازمان مالی به عنوان یک کارمند آموزش می‌بیند و تحت نظر حسابداران حرفه‌ای کار می‌کند. این فرصت به او این امکان را می‌دهد که عملیات حسابداری عملی را تجربه کند و مهارت‌های حسابداری عملی را توسعه دهد.

بخش دوم: وظایف کار آموز حسابداری

کار آموز حسابداری در طول دوره کارآموزی وظایف متعددی دارد که شامل موارد زیر می‌شود:

 1. جمع‌آوری و ثبت اطلاعات مالی: از کار آموز حسابداری خواسته می‌شود تا تراکنش‌های مالی شرکت را جمع‌آوری و در سیستم حسابداری ثبت کند.
 2. کمک به تجزیه و تحلیل مالی: او به حسابداران حرفه‌ای کمک می‌کند تا اطلاعات مالی را تجزیه و تحلیل کنند و تصمیم‌گیری‌های مالی را انجام دهند.
 3. آموزش نرم‌افزارهای حسابداری: کار آموز حسابداری ممکن است به دیگر کارکنان در استفاده از نرم‌افزارهای حسابداری کمک کند و آنها را آموزش دهد.
 4. ارائه گزارشات مالی: در طول دوره کارآموزی، او به تهیه گزارشات مالی هفتگی، ماهیانه یا سالانه برای مدیران مالی شرکت کمک می‌کند.
 5. کمک در پایش اعتبارات و بدهی‌ها: او نظارت بر اعتبارات مشتریان و موجودی بدهی‌های معلق و ایجاد روابط با اهداف مالی شرکت‌های دیگر را بر عهده دارد.

بخش سوم: مزایای کار آموزی حسابداری

کار آموز حسابداری از مزایای بسیاری برخوردار است:

 1. تجربه عملی: این فرصت به او این امکان را می‌دهد که تجربه عملی در حسابداری کسب کند و مهارت‌های عملی را توسعه دهد.
 2. آموزش عملی: از طریق کار آموزی می‌تواند به طور مستقیم از حسابداران حرفه‌ای آموزش عملی دریافت کند.
 3. معرفی به صنعت: این فرصت به وی این امکان را می‌دهد که به عنوان یک حسابدار حرفه‌ای وارد صنعت حسابداری شود.
 4. شناخت بهتر مسائل مالی: کمک به درک بهتر مسائل مالی و تصمیم‌گیری‌های مالی در یک سازمان.

بخش چهارم: مسیر حرفه‌ای پس از کار آموزی حسابداری

کار آموز حسابداری پس از اتمام دوره کارآموزی می‌تواند به عنوان یک حسابدار حرفه‌ای در یک سازمان، شرکت حسابداری

کارآموز حسابداری: راهی به حیطه‌ی مالی و حسابداری

کارآموز حسابداری یک مرحله مهم در مسیر تخصص و حرفه حسابداری است. این دوره کارآموزی فرصتی برای افراد جوان و مشتاق است تا به علم حسابداری و مالی نزدیک شوند و تجربه‌ای عملی در این زمینه به دست آورند. در این مقاله، به بررسی جزئیات بیشتری از کارآموز حسابداری و نقش آن در توسعه حرفه‌ای حسابداری می‌پردازیم.

1. معرفی به حسابداری و مالی

یکی از اصلی‌ترین اهداف کارآموزی حسابداری آشنایی با مفاهیم حسابداری و مالی است. در این دوره، کارآموزان با اصول حسابداری مانند مفاهیم مالیاتی، تعیین سود و زیان، ترازنامه و سایر اجزای مالی آشنا می‌شوند.

2. یادگیری نرم‌افزارهای حسابداری

کارآموز حسابداری علاوه بر مفاهیم تئوریک، فرصتی دارد تا نرم‌افزارهای حسابداری معروف مثل QuickBooks یا نرم‌افزارهای حسابداری سفارشی سازی شده توسط شرکت مشغول به یادگیری کند. این تجربه عملی کمک می‌کند تا به تسلط بر ابزارهای مهم حسابداری برسد.

3. شرکت در عملیات حسابداری و مالی

یکی از وظایف اصلی کارآموز حسابداری در طول دوره کارآموزی، شرکت در عملیات حسابداری و مالی شرکت یا سازمان می‌باشد. این شامل جمع‌آوری اطلاعات مالی، ترتیب فاکتورها و رسیدها، تجزیه و تحلیل مالیاتی و تنظیم گزارشات مالی به منظور پایش و کنترل عملکرد مالی شرکت می‌شود.

4. کمک به تصمیم‌گیری‌های مالی

کارآموز حسابداری می‌تواند به تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی کمک کند تا تصمیم‌گیری‌های مالی استراتژیک و بهینه‌سازی منابع مالی انجام شود. این اطلاعات مهم برای مدیران و مسئولان مالی در فرآیند تصمیم‌گیری است.

5. آشنایی با قوانین و مقررات مالیاتی

کارآموز حسابداری در طول دوره کارآموزی با قوانین مالیاتی مربوط به شرکت یا سازمان آشنا می‌شود و می‌تواند به تهیه اسناد مالیاتی و پایش تطابق با مقررات مالیاتی کمک کند.

6. شناخت بهتر بازار کار حسابداری

کارآموز حسابداری از طریق ارتباط با حسابداران حرفه‌ای و تجربه کاری در یک محیط کاری واقعی، شناخت بهتری از بازار کار حسابداری و فرصت‌های شغلی در این حوزه به دست می‌آورد.

نتیجه‌گیری

کارآموز حسابداری فرصتی برای افراد جوان است تا در دنیای حسابداری و مالی پا به عرصه بگذارند و مهارت‌های عملی حسابداری را تجربه کنند. این تجربه عملی به آنها امکان می‌دهد که به حسابداران حرفه‌ای تبدیل شوند و به توسعه حرفه‌ی خود در زمینه حسابداری و مالی ادامه دهند.

روش آموزشی و آموزش عملی حسابداری در دنیا

کتاب هایی که باید یک کارآموز حسابداری مطالعه کند

کاراموز حسابداری چگونه میتواند به یک حسابدار حرفه ای تبدیل شود؟

سوالات متداول

آیا در دوره حسابداری نیازی به تنظیم گزارش و تحویل آن به کارفرما وجود دارد؟

بله. حتی زمانی که شما حسابدار هستید و هنوز به صورت رسمی استخدام نشده اید؛ باید به صورت روزانه برای کارفرمای خود گزارش تنظیم کرده و به وی بدهید.

آیا مدرک تحصیلی برای شروع کار آموزی ملاک است؟

این موضوع بسته به سیاست کاری هر مجموعه دارد. برخی از مجموعه ها تنها اجازه می دهند افرادی که فارغ التحصیل رشته حسابداری هستند؛ با آن ها همکاری داشته باشند. در مقابل اما برخی دیگر خیلی به این موضوع توجهی ندارند و تنها مهارت های فرد حسابدار را بررسی می کنند.

حقوق کار آموز حسابدار به چه صورتی است؟

معمولا کار آموزان هیچ مبلغی را در ابتدای فعالیت دریافت نمی کنند. بعد از استخدام نیز باید با کارفرمای خود مشورت داشته باشید تا مقدار حقوق مشخص شود.

در شرکت خدمات سئو و هاستینگ آراز سرور، کارآموز حسابداری وظایف زیر را دارد:

1. ثبت معاملات روزانه: ورود داده‌های مالی مربوط به خریدها، فروش‌ها و سایر تراکنش‌ها در سیستم حسابداری.
2. تهیه گزارشات مالی: تهیه گزارش‌های مالی و حسابداری ماهانه برای مدیریت.
3. رسیدگی به فاکتورها: بررسی و تایید فاکتورهای دریافتی و پرداختی.
4. مدیریت حساب‌های بانکی: بررسی و تطبیق صورت‌حساب‌های بانکی با دفاتر حسابداری.
5. پشتیبانی از تیم مالی: کمک به تیم مالی در تهیه اسناد و مدارک مالی برای ارزیابی‌ها و ممیزی‌ها.
6. بررسی و اصلاح خطاهای مالی: شناسایی و اصلاح خطاهای مالی و حسابداری.
7. آموزش قوانین مالیاتی: آشنایی با قوانین و مقررات مالیاتی برای کمک به امور مالیاتی شرکت.

در این نقش، کارآموز حسابداری با انجام وظایف مذکور، به تیم مالی شرکت آراز سرور در مدیریت بهتر امور مالی و حسابداری کمک می‌کند.

 

کارآموزی حسابداری

پیشنهاد مطالعه به دیگران

آخرین نظرات

دسته بندی  مقالات

آخرین مقالات

طرح بیمه دانشجویی با مزیت سابقه کاری تامین اجتماعی

طرح بیمه دانشجویی با مزیت سابقه کاری تامین اجتماعی

طرح بیمه دانشجویی با مزیت سابقه کاری تامین اجتماعی طرح بیمه دانشجویی با مزیت سابقه کاری تامین اجتماعی شرایط ثبت…
مالیات خانه و باغ و ویلاهایی که بالاتر از10میلیارد تومان ارزش دارند

مالیات خانه و باغ و ویلاهایی که بالاتر از10میلیارد تومان ارزش دارند

مالیات خانه،باغ و ویلاهایی که بالاتر از10میلیارد تومان ارزش دارند مالیات خانه و باغ و ویلاهایی که بالاتر از10میلیارد تومان…
طلا را گران نخرید

طلا را گران نخرید

طلا را گران نخرید طلا را گران نخرید باتوجه به اجرای قانون دایمی مالیات ارزش افزوده از ۱۳ دی ماه…
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}